Ziyaretçi Kayıt

Bu yıl, bienal izleyicilerinin sergi gezme alışkanlıklarına dair bilgi edinebilme, her mekân için kesin bir izleyici sayısı verisine ulaşabilme gibi gayelerle sergi girişlerinde her izleyicinin, kendisine özel olarak hazırlanacak QR koduyla sergi mekânlarına giriş yapması sağlanıyor. İzleyiciler, tek bir QR kodu ile 12 Kasım’a dek tüm mekânları ziyaret edebilir. İzleyicilerin girişlerde kimlik göstermeleri gerekmeyecektir.

Kişisel verilerini internet üzerinden paylaşmak istemeyen izleyiciler, QR kodlarını sergi mekânlarında girişte yer alan kayıt masalarından, herhangi bir kişisel bilgi sağlamaksızın temin edebilir. Girişlerdeki kayıt masalarında oluşabilecek kuyrukları asgari uzunlukta tutmak ve sorunsuz bir sergi deneyimi sağlayabilmek için izleyicilerimizin kayıt işlemlerini sergilere gelmeden önce tamamlamaları önerilmektedir.

Bienal mekânlarını ziyaret ederken kullanacağınız QR kodunuzu 15bziyaret.iksv.org adresinden ulaşabileceğiniz formu doldurarak ya da bienal mekânlarında bulunan kayıt masalarına başvurarak edinebilirsiniz. Kişiye özel QR kodunuz tüm mekânlar için geçerlidir. QR kodunuzu kaybederseniz aynı kanallar aracılığıyla yeni kod başvurunuzu yapabilirsiniz.

15bziyaret.iksv.org adresindeki formu doldurduktan sonra QR kodunuz gün içinde e-posta adresinize gönderilir. QR kodunuzun adresinize gelmemesi durumunda önemsiz e-postalar klasörünü kontrol edebilir, yeniden deneyebilir ya da 15bziyaret@iksv.org adresinden bize ulaşabilirsiniz.